آیا میدانید؟

اخرین مطالب

خدمات ما

لینک های اجتماعی

Instagram
WhatsApp
Telegram

اینستاگرام از کار افتاد

تمامی سرور های فیس بوک غیر فعال شد . از تاریخ 12 مهر ساعت 19 تمامی سرور های فیس بوک و زیر مجموعه هایش که اینستاگرام و واتس آپ است دیگر کار نمی کنند . بعد از قطعی کارشناسان با کمی تحقیق متوجه شدند که این مشکل جهانی است و هیچ ربطی به ایران و فیلترینگ و غیره ندارد . اینستاگرام از کار افتاد که به نظر به سرور فیس بوک حمله شده !

اینستاگرام هک شد

چه بر سر فیس بوک آمد

در حال حاضر که این مطلب منتشر می شود تنها 3 ساعت از این اتفاق می گذرد. و در همین زمان سرویس های جیمیل و نتفلیکس و زوم سرویس های خود را بروز رسانی کردند. تا دچار مشکل شرکت فیس بوک و زیر مجموعه هایش نشوند .

اما در حقیقت فیس بوک و اینستاگرام و واتس آپ که همه در واقع یک شرکت است . به گفته بعضی دچار حمله (هک) شده و سرور ها در حال حاضر قادر به سرویس دهی نیستند . ولی بعضی نیز بر این باورند که سرور ها بدون خبر قبلی در حال بروز رسانی است . تا این لحظه خبری منتشر نشده ولی اگر شما چیزی می دونید همین پایین قسمت دیدگاه بنویسید .

از دست ما چه کاری بر میاد ؟

خیلی معطل نکنم ، هیچی ! ولی پیشنهاد میکنم حتما یکم مقاله بخونید چون زیاد از اینستاگرام دور نمی شید نترسید. هم یه مطلب یاد میگیری هم میبینی چی به دردت می خوره . هم اینکه بعدا کلی ترفند برای همون اینستا بلدی ! خلاصه حتما نظرتو بگو یا سوالی داری بپرس .

لایت کمپانی 

0 0 اراء
امتیاز مقاله
اشتراک در
اطلاع دهید
guest

0 دیدگاه ها
بازخوردهای درون خطی
مشاهده همه نظرات

این مقالات هم مطالعه کنید

سوالی دارید؟ از ما بپرسید.

این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
این فیلد را پر کنید
keyboard_arrow_up
0
از نظردهی شما ممنونم !x