اینستاگرام

INSTAGRAM

شبکه‌ اجتماعی اینستاگرام یکی از راه‌های پر طرفدار برای ارتباط مستقیم با مشتریان هدف هر کسب و کاری به حساب می‌آید. چه با هدف فروش و چه با هدف معرفی و برندینگ

یک تیم حرفه ای برای مدیریت اینستاگرام

اینستاگرام یک فضای بسیار رقابتی برای انواع کسب و کار است. داشتن دانش کامل و به‌روز الگریتم‌ها بر اساس هر نوع کسب و کار و فعالیتی متفاوت است. برای استفاده بهتر از این فضای رقابتی نیاز به یک تیم برای تحلیل پیج، تولید محتوا حرفه‌ای، ارتباط با مخاطب و تعامل بهینه، ارتقاء امنیت، محتوا گذاری متناسب و حرفه‌ای و … دارید. شرکت لایت کمپانی با تیم حرفه‌ای سوشیال مدیا خود برای هر کسب و کاری برنامه ریزی خاص خود را انجام داده تا مشتریان بتوانند در این بازار رقابتی سهم بازار خوبی به دست بیاورند.

اگر شما ادمین برای تولید محتوا و قراردادن پست و استوری دارید ولی الگوریتم اینستاگرام مانع از رشد پیج شما می‌شود، میتوانید برای مشاوره حرفه‌ای و اصولی اینستاگرام با ما در ارتباط باشید

زمانی که شما محتوا دارید ولی فرصت محتوا گذاری، کامنت، تعامل، ارتباط دایرکت و مدیریت پیج خود را ندارید تیم سوشیال مدیا لایت کمپانی  به کمک شما می‌آید.

تیم سوشیال مدیا با ایجاد محتوا عکس و فیلم حرفه‌ای از مجموعه و محصولات شما و همزمان مدیریت پیج اینستاگرام شما به رشد و پیشرفت شبکه اجتماعی شما کمک می‌کند.

تعــــــــــــــــــــــــــرفه

مـــــــــــــــــــــــــــــــــا

مشاوره ماهانه

4

میلیون تومان

ماهانه

ادمین پیج

5

میلیون تومان

ماهانه

تولید محتوا و ادمین پیج

تماس بگیرید

برخی از سوالات متداول شما

بله، تیم سوشیال مدیا لایت کمپانی به صورت حرفه‌ای بر اساس نیاز مشتریان خود مدیریت پیج اینستاگرام را انجام میدهد

بله، تولید محتوا به صورت عکس و متن بر اساس نوع کسب و کار و فعالیت مشتریان به صورت حرفه‌ای انجام می‌شود.

بله، ایجاد پیج براساس اطلاعات و نیاز مشتریان و با امنیت بالا توسط لایت کمپانی انجام می‌شود.

تعداد پست و استوری در هفته برای تعامل و جذب فالوور مهم است، البته این تعداد باید براساس استراتژی فعالیت و نوع هر پیج به صورت اختصاصی مشخص شود.

یکی از مهمترین قسمت های اعتماد سازی بیشتر برای مخاطب، داشتن قالب یکسان و کاورهای متناسب برای پست‌، ریلز و هایلایت است.