طراحی لوگو

سفارش طراحی لوگو

امروزه برای معرفی هر کسب و کاری، سفارش طراحی لوگوی مناسب و جذاب برای آن، تاثیر بسیار مثبتی بر پروسه ی پیشرفت آن  خواهد داشت. امروز در این مقاله سعی داریم مزایای طراحی یک لوگوی خوب برای یک برندی که نیاز به پیشرفت دارد را بیان کنیم.

لوگو

لوگو، طراحی گرافیکی و نماد منحصر به فردی برای معرفی شرکت یا برند شماست. که می‌تواند ابزاری رایگان جهت بازاریابی محصولات شما باشد. به همین جهت طراحی لوگو باید با دقت انجام شود. اهمیت لوگو در هیچ دوره ای به اندازه امروز نبوده است. مردم امروز کلمات را نمی خوانند، بلکه تصویر آنها را در ذهن خود منعکس می کنند و همین یکی از دلایل بسیار مهمی است که باید در تولید آن دقت کرد. مردم می خواهند اطلاعات مورد نظر خود را سریع و بی درنگ به دست آورند و سریع ترین و موثرترین روش برای انجام این کار تولید یک لوگوی گیرا برای برندتان می باشد.

بزرگان کسب و کار، معتقند هر چه شرکت ها در طراحی لوگوی خود از تعابیر روشنی برای ارتباط با مشتری و ثبت نام تجاری خود در ذهن او استفاده کنند، شانس بیشتری برای توفیق در بازارهای رقابتی امروز خواهند داشت. نباید فراموش کرد که هیچ لوگویی در ابتدا دارای اعتبار نبوده است و گذشت زمان بر میزان اعتبار آن افزوده است.

نکات مهمی برای سفارش طراحی لوگو 

سفارش طراحی لوگو
منحصر به فرد بودن لوگو

 مهم‌ترین توصیه ما به شما در سفارش طراحی یک لوگو این است: توجه داشته باشید  که شما می‌خواهید نشان سازمانی خود را در ذهن همگان ثبت کنید و قرار نیست که شکل کلی سازمانی‌تان را در قالب یک لوگو بگنجانید. لوگوهای پیچیده و مبهم شانس زیادی در جلب توجه نگاه اولیه مشتریان نخواهند داشت. همیشه در معرفی یک لوگو اصل ساده نگاری را در نظر داشته باشید. قبل از معرفی لوگوی خود به بررسی لوگوی رقبا و ویژگی‌های قالب صنعت خود بپردازید. و همچنین  با طراحان و متخصصان این حوزه مشورت کنید.

مرتبط بودن نماد لوگوی انتخابی با برند

بدون شک باید این نکته را در نظر گرفت که لوگویی که قصد طراحی آن را برای برند خود دارید باید بیشترین ربط را با ماهیت کار شما داشته باشد. و دلیل این کار نیز مشخص است، چون لوگوی برند  کاربر یا مشتری را به سمت کسب و کار شما سوق می دهد.  اگر لوگوی شما ربطی به نوع کسب و کار شما نداشته باشد قطعا در این زمینه موفق نخواهید بود.

تاثیر لوگو در شبکه های اجتماعی

از اثرات لوگو در شبکه‌های اجتماعی می‌توان به افزایش فالوورها و به اشتراک‌ گذاری صفحه شما، سایت یا وبلاگ‌تان اشاره کرد. همچنین دارا بودن لوگوی جذاب تعداد بازدیدها را افزایش می دهد. و سبب افزایش اعتماد می‌شود. زمانی که یک لوگو به صورت حرفه ای طراحی شود، سبب ایجاد حس مثبت، بالا بردن نفوذ کاری و جذب اعتماد  مشتری می‌شود. داستان کسب وکارشما می‌تواند به روش‌های مختلفی به مشتری انتقال داده شود. یکی از این روش‌ها لوگوی مناسب است که با تصویری معناگرا با رنگ و فونت مناسب می‌تواند بیان‌کننده داستان و تاریخچه کسب وکار شما باشد.

یک لوگوی خوب  می‌تواند شما را از رقبا پیش بیاندازد. بدین صورت که لوگوی مناسب شما هنگام دیده شدن و خواندن توسط مشتری، بیشتر از رقبای شما در ذهن او  تداعی می‌شود. در نهایت طراحی لوگوی برای یک شرکت و یا هر کسب و کاری  یکی از مهمترین اصول کسب و کار است. اگر می‌خواهید برای هر محصولی که تولید می‌کنید یک برند درست کنید، دقت کنید که حتماً چیزی باشد که مردم آن را زود به یاد بیاورند و از نگاه کردن به آن لذت ببرند.

همانطور که در بالا نیز به اهمیت تولید یک لوگوی خوب و گیرا برای رونق بخشیدن به کسب و کار اشاره شد، پس در تولید لوگوی خود بهترین باشید.

همراهان ارزشمند، گروه لایت کمپانی  با به کارگیری متخصصین گرافیست، شما را در تمامی مراحل سفارش طراحی لوگو، انتخاب بهترین طراحی و ثبت برندتان  با نازل ترین قیمت  یاری خواهد کرد.

Add a Comment

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند *