وب اپلیکیشن در آمل

وب اپلیکیشن در آمل

وب اپلیکیشن در آمل یک برنامه ی کامپیتوری می باشد مثل بقیه نرم افزار ها ولی با این تفاوت که از تکنولوژی وب و توانایی مرورگرها برای انجام وظایف خود استفاده ‌می‌کند.

در نتیجه ، نرم افزاری است که با استفاده از مرورگر وب و از طریق شبکه های محلی یا اینترنت مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع بیشتر به عملکرد و کارکرد اپلیکشن  توجه می شود و محتوای آن ها چندان اهمیت ندارد و معمولا پر محتوا نیستند.

web application ها امکان دسترسی به اطلاعات کسب و کارها را از هر مکانی و در هر زمانی از شبانه روز، برای کاربران اینترنتی فراهم می کنند. و پس از تجزیه و تحلیل ، بررسی یک مجموعه و مشخص نمودن دقیق نقش ها، عملکردها، و… برای آن مجموعه طراحی می شود و قابل ارائه در شبکه داخلی و اینترنت می باشد.وب اپلیکیشن در آمل

ویژگی های وب اپلیکیشن

 • حفظ یکپارچگی بر روی دستگاه های مختلف
 • ذخیره سازی داده ها بر روی کامپیوتر، یا یک فضای ابری به صورت محلی
 • قابلیت طراحی به زبان های مختلف
 • سرعت، دقت و عملکرد عالی وب اپلیکیشن ها
 • قابلیت خوب اجرا بدون نیاز به نرم افزار جانبی

وب اپلیکیشن آفلاین چگونه کار می کند؟

وب اپلیکیشن آفلاین به کمک قابلیتی به نام مخزن برنامه  (Application Cache ) کار می کند. مخزن برنامه می تواند تمام بخش های یک سایت را به شکل آفلاین و خارج از شبکه ذخیره نماید.

با به کارگیری این قابلیت در سایت، سرور تمامی فایل های JS ،CSS ،HTML  و تصاویر و دیگر اطلاعات موجود را برای مرورگر کاربر ارسال می کند تا بر روی حافظه کامپیوتر ذخیره شوند. عملکرد مخزن وب اپلیکیشن در آمل  به این صورت است که زمانی که کاربر آنلاین است و در حال بازدید از سایت است، به صورت خودکار مخزن برنامه به روز می شود و فایل های جدید جایگزین فایل های قدیمی می شوند.

ما در آمل در شرکت لایت کمپانی، با برنامه نویسان خبره و طراحان ماهر، مشاوره های لازم را برای داشتن یک web application خوب و کارآمد را در اختیارتان قرار می دهیم. وApplication  مد نظرتان را مطابق خواسته شما برایتان خواهیم ساخت.

وب اپلیکیشن در آمل
وب اپلیکیشن در آمل

۵ ویژگی شگفت انگیز وب اپلیکیشن پیش رونده یا PWA

 • ویژگی سرعت web application پیش رونده

 

 •  قابلیت کار آفلاین با برنامه های بومی در وب اپلیکیشن
  وب اپلیکیشن در آمل
  اپلیکیشن تحت وب در آمل

 

 • استفاده از ویژگی های تلفن در وب نرم افزار پیش رونده

 

 • بروزرسانی های خودکار web application پیش رونده

 

 •  عدم تحریم وب اپلیکیشن پیش رونده PWA
اپلیکیشن
لایت کمپانی

سخن آخر

وب اپلیکیشن‌های پیش‌رونده تحول بزرگی در صنعت تولید  application به حساب می آیند. و مطمئنا در آینده، تکنولوژی و قابلیت‌های جدید‌تری به دنیای ساخت اپلیکیشن و دنیای وب اضافه خواهند کرد.

در حال حاضر PWA ها می‌توانند در کنار نرم افزارهای بومی و تحت وب یک گزینه جدی و مهم برای تولید نرم افزارهای مختلف باشند. از طرفی وجود این حق انتخاب‌ها، ‌می‌تواند در شرایط مختلف به سود توسعه‌دهندگان باشد و از طرفی نیازهای کاربران نهایی را نیز برطرف کند.

 شرکت لایت کمپانی در آمل آماده خدمات رسانی به شما مشترین وب اپلیکیشن می باشد.

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید.

این مقالات هم مطالعه کنید

سوالی دارید؟ از ما بپرسید.

این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
این فیلد را پر کنید