dark web

دارک وب

دارک وب چیست؟

Dark Web
دارک وب قسمت تاریک اینترنت

دارک وب شبکه ای است شامل سایت های پنهان، که معمولا برای مقاصد غیر قانونی مورد استفاده قرار می گیرد.

دارک وب، به زبان ساده تر، مکانی است که  در آن خلافکارها هرکاری که بخواهند انجام می دهند، مثل: فروش مواد،اسلحه، کتاب ممنوعه، قتل و …

چه چیزهای را می شود ازدارک وب تهیه کرد؟

1.مواد مخدر:

تاجران مواد مخدر در این شبکه ی دیجیتالی به تبادل انواع مختلف مواد مخدر می پردازند. بیشتر کاربران چینی به واسطه ی این شبکه در طول 28 ماه از فروش مواد مخدر 200 میلیون دلار درآمد داشته اند.

2.ارز تقلبی:

در وب تاریک تمامی ارزها از جمله پوند،یورو و ین در حال تبادل است و می توان ارزهای تقلبی را از طریق این شبکه تهیه کرد.

3.مدارک جعلی:

نسخه جعلی تمامی مدارک مهم از جمله پاسپورت، گواهینامه ی رانندگی، مدارک شهروندی، کارت شناسایی، مدارک دانشگاهی،مدارک مهاجرتی و حتی کارت شناسایی دیپلماتیک از طریق دارک نت قابل تهیه است.

4.اسلحه،مهمات و مواد منفجره:
dark web
دارک وب و کارهای خلاف

این مهمات از طریق جاسازی در آلات موسیقی، اسباب بازی ها و وسایل الکترونیکی به دست مشتری می رسد. البته جاسازی ها در بسته بندی هایی صورت می گیرد که توسط اشعه ی ایکس قابل شناسایی نباشد.

5.قاتل:

در دارک نت برخی شرکت های خصوصی و غیر قانونی در حال فعالیت هستند که معتقدند اگر کسانی که کینه های شخصی دارند می توانند با استخدام قاتل فرد مورد نظر خود را به قتل برسانند.!

البته این مورد دارای شروط است؛ به عنوان مثال نمی توان قاتلی را برای قتل رساندن افراد برتر دنیای سیاست مانند رئیس جمهورها استخدام کرد.

6.اعضای بدن انسان:

در گوشه و کنار این شبکه مخفی، بازار سیاه پر جنب و جوشی دیده می شود. که در آن اعضای بدن انسان و ارگان مختلف به فروش می روند. به عنوان مثال قیمت کلیه 200هزار دلار، قلب 120هزار دلار، کبد 150هزار دلار و یک جفت چشم1500دلار به فروش می رود.

برای اطلاعات بیشتر از دارک وب به این لینک مراجعه کنید.

منتظر نظرهای شما هستیم. 🙂

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

 

Tags: No tags

Add a Comment

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند *