سئـــــو
           وبسایت

اگر به دنبال یک شرکت سئو حرفه ای و باتجربه هستید، شرکت لایت کمپانی می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. شرکت لایت کمپانی در زمینه سئو و بهینه سازی سایت، با سابقه بیش از ده سال در این زمینه، با دارا بودن نمونه کارهای موفق و رضایت مشتریان، آماده ارائه خدمات سئو تضمینی به شما هموطنان گرامی می باشد.

خدماتی که ما در سئو سایت ارائه میدهیم

شرکت لایت کمپانی با استفاده از دانش و تجربه کارشناسان خود، خدمات سئو را در دو بخش سئو داخلی و سئو خارجی ارائه می دهد. در بخش داخلی، سئوی تکنیکال و سئوی محتوایی انجام می شود. سئوی تکنیکال شامل مواردی مانند سرعت بارگذاری سایت، ساختار سایت، کدنویسی و امنیت سایت است. سئوی محتوایی شامل مواردی مانند تحقیق کلمات کلیدی، تولید محتوای مفید و مرتبط، و بهینه سازی محتوا برای موتورهای جستجو است.

همچنین با استفاده از روش های اصولی و به روز سئو، می تواند به شما کمک کند تا وب سایت خود را در نتایج جستجو ارتقا دهید و ترافیک بیشتری از موتورهای جستجو دریافت کنید.

لایت کمپانی با سابقه، تجربه و تخصص کافی در زمینه سئو و بهینه سازی سایت، با آشنایی کامل به نیازهای خاص کسب و کارهای مختلف می تواند خدمات سئوی متناسب را به شما ارائه دهد.

استفاده از ابزارهای به روز و فناوری های پیشرفته سئو، برای تدوین استراتژی سئو هوشمندانه وب سایت شما از ویژگی های خاص ماست.

شرکت لایت کمپانی با داشتن تعهد به مشتریان خود، آن ها را در مسیر رسیدن به اهداف سئویی یاری می کند.

تعــــــــــــــــــــــــــرفه

مـــــــــــــــــــــــــــــــــا

سئو معرفی

7 میلیون تومان

جلسه نیازسنجی

ایجاد نقشه سایت

طراحی نقشه راه

بررسی و تحلیل رقبا

آنالیز وبسایت(ماهی یکبار)

تحقیق کلمه کلیدی

بهینه سازی کلمات کلیدی

تقویم تولید محتوا

درج محتوا یکتا(هفته ای یکبار)

تعریف گوگل کنسول

تعریف گوگل آنالیتیکس

پیاده سازی بر اساس الگوریتم جدید

لینک سازی داخلی

سئو تکنیکال

افزایش سرعت سایت

بررسی و بهینه سازی ایندکس و فالو صفحات

رفع ارور 404

ایجاد ریدایرکت

ارائه گزارش ماهانه

تدوین استراتژی

وردپرسی پیشرفته

9 میلیون تومان

جلسه نیازسنجی

ایجاد نقشه سایت

طراحی نقشه راه

بررسی و تحلیل رقبا

آنالیز وبسایت(ماهی 2بار)

تحقیق کلمه کلیدی

بهینه سازی کلمات کلیدی

تقویم تولید محتوا

درج محتوا یکتا(هفته ای 3 بار)

تعریف گوگل کنسول

تعریف گوگل آنالیتیکس

پیاده سازی بر اساس الگوریتم جدید

لینک سازی داخلی

سئو تکنیکال

افزایش سرعت سایت

بررسی و بهینه سازی ایندکس و فالو صفحات

رفع ارور 404

ایجاد ریدایرکت

ارائه گزارش ماهانه

تدوین استراتژی

لینک سازی خارجی

افزایش نرخ خزش

ایجاد و بهینه سازی متاتگ ها

بهینه سازی تصاویر سایت

برنامه ریزی رپورتاژ

برخی از سوالات متداول شما

سئو کلاه سفید به روش‌هایی گفته می‌شود که با رعایت قوانین و استانداردهای گوگل، سایت را برای کاربران و موتورهای جستجو بهینه می‌کنند. سئو کلاه سیاه به روش‌هایی گفته می‌شود که با استفاده از ترفندها و فریب‌ها، سایت را در صفحه اول گوگل قرار می‌دهند، اما ممکن است باعث جریمه و پنالتی شوند.

براساس سختی کلمه کلیدی، رقبا و تداوم اجرای سئو به صورت اصولی، از شش ماه تا بیش از یکسال ممکن است زمان ببرد. تیم سئو لایت کمپانی با تجربه بالا و تخصص خود آماده مشاوره دادن به شما همراهان عزیز است.

هر کسب و کاری با توجه به فعالیت خود و به نسبت مخاطب هدف خود کلمه قابل جستجو خاص خود را دارد. این نوع سرچ کردن توسط مخاطب کلمه کلیدی گفته می‌شود.

رقابت در هر کسب و کار آنلاینی بسیار بالاست، و مخاطب شما با توجه به رتبه‌های برتر گوگل وارد سایت می‌شود و خرید خود را انجام میدهد، که به دست آوردن رتبه‌های برتر توسط سئو انجام میشود.

رپورتاژ یک روش معرفی و تبلیغاتی است که اطلاعاتی از محصولات، خدمات، وبسایت و یا برند شما نوشته می‌شود و در سایت‌های پربازدید منتشر می‌گردد. به‌این‌ترتیب مخاطبان این سایت‌ها با وبسایت و برند شما آشنا می‌شوند و به سایت شما سر می‌زنند