کسب و کار خود را مدیریت کنید

هر شغلی که دارید از این پس برای راحتی خود و مشتریان خود و ارائه خدمات بهتر با نرم افزار سر و کار خواهی داشت.

بهترین نرم افزار های تحت ویندوز را از ما بخواهید از ایده تا اجرا در کنار شما خواهیم بود و هر غیر ممکنی را برای شما ممکن میکنیم  برای اعتماد بیشتر به محصولات ما مراجعه کنید تا از توانیی های ما مطمئن شوید.

کاربری ساده

مهمترین هدف ما همیشه ساده و کارآمد بودن نرم افزار هاست. مطمئن باشید که سادگی کار با نرم افزار به معنی ساخت ساده و ابتدایی نیست اتفاقا ما زمان و علم بیشتری نیاز داریم تا بتوانیم نرم افزاری با قدرت بالا و در عین حال ساده و قابل فهم بسازیم .

پیچیدگی زیاد یک برنامه اکثرا تنبلی گروه برنامه نویسی است چراکه برای کم کردن پیچیدگی باید برنامه نویس حالات مختلفی در نظر بگیرد و راه حلی خودکار برای آن ها پیدا کند.

هوش مصنوعی فوق قوی

برای سادگی بیشتر نرم افزار ها باید بیشتر تصمیمات اتوماتیک گرفته شود و فقط به یک تنظیم اولیه نیاز داشته باشد  این امر مارا ایجاب می کند بهترین هوش مصنوعی را برای شما طراحی کنیم تا راحتی باور نکردنی داشته باشید .

هیچ چیز از نظر ما غیر ممکن نیست پس برای هر مسئله یک راهی پیدا خواهد شد . همچنین تجربه بالای ما در هوش مصنوعی کمک میکند حالات مختلفی در نظر بگیریم تا به بهترین شکل نرم افزار کار کند .

آپدیت مستمر

تمام شرکت های نرم افزاری حداکثر یک بار یا دو بار برای نرم افزار های سفارشی آپدیت جدید آماده و عرضه می کنند . ولی لایت کمپانی به صورت دوره ای با استفاده از تجزیه و تحلیل های بدست آماده و نظرات شما یک سیستم جدید طراحی و در صورت لزوم به طور کامل نرم افزار را تغییر می دهد .

این به روز رسانی ها به کاربر اطلاع رسانی شده و با پشتیبانی هماهنگ شده تا شما بتوانید به راحتی به ورژن جدید دسترسی پیدا کنید .

پشتیبانی

نرم افزار های ما قبل از عرضه به سخترین شکل آزمایش می شوند لزا امکان وجود مشکل در هر حالتی به صفر خواهد رسید . اما خیال ما اینجا راحت نمی شود و ما برای شما گروه قدرتمندی آماده برای ارائه خدمات آماده کردیم تا در اسرع وقت هر مشکل پیش بینی نشده ای را حل کنند .

همچنین در صورت نیاز یک تغییر برای راحتی شما ثبت شده و در آپدیت بعدی در اختیار شما قرار می گیرد .

چرا لایت کمپانی را برای ساخت نرم افزار انتخاب کنیم ؟

جدیدترین محصولات نرم افزاری

همین حالا درخواست طراحی سایت دهید

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
این فیلد را پر کنید

رایگان مشاوره بگیرید

یک مشورت رایگان برای شما بهترین پکیج را انتخاب و حتی پکیج اختصاصی برای شما در نظر گرفته می شود تا با بهترین قیمت به بهترین سایت برسید .

بهترین قیمت ساخت نرم افزار حدود روزانه 8 ساعت کار و روزی 150 هزار تومان در نظر گرفته می شود . همچنین لازم به ذکر است که متخصصین ما اکثر قسمت ها را از قبل آماده کرده اند و فقط کنار هم اسمبل می کنند . پس زمان زیادی صرف ساخت نخواهد شد بلکه تمام تمرکز روی قسمت هایی برای کاربری خاص شما خواهد بود.

تمامی امکانات نرم افزار توسط یک دفترچه راهنمای تصویری کاملا توضیح داده شده است و همچنین می توانید با نگاه کردن به ویدئو های آموزشی کاملا نرم افزار را بشناسید و از تمام آپشن های موجود استفاده کنید .

همچنین قسمت های مختلف که در آپدیت به نرم افزار اضافه می شود دارای توضیح مجزا بوده و در دفترچه راهنما اضافه می شود و فیلم آموزشی آن در دسترس کاربر قرار می گیرد .

قدرت بالای برنامه نویسی به زبان های سی شارپ و جاوا و پایتون برای طراحی و دِو اکسپرس و دان نت برای زیبایی نرم افزار مورد استفاده قرار می گیرد . پایگاه داده نیز از انواع اس کیو ال ها ویا اوراکل و در بعضی مواقع مونگو دی بی و لایت دی بی برای نرم افزار استفاده خواهد شد .هر تکنولوژی که در روز در دسترس باشد کاملا مورد استفاده قرار می گیرد و امکانات آن برای نرم افزار لحاظ می شود. همچنین روز به روز به تجربه ما اضافه شده تا شمارا بهتر بشناسیم و بسیار بهتر شما را به خواسته هایتان برسانیم .
فهرست