ویژگی یک سایت عالی

  1. خانه
  2. دسته‌بندی نشده
  3. ویژگی یک سایت عالی

جستجو

آیا میدانید؟

اخرین مطالب

خدمات ما

لینک های اجتماعی

Instagram
WhatsApp
Telegram
مهمترین ویژگی یک سایت حرفه ای: امروز، میخواهیم از ویژگی های مهم یک سایت حرفه ای برایتان بگوییم. وقتی سایت دارای بهترین ها باشد، خیلی در جذب، بیشتر مخاطب تاثیر…

مهمترین ویژگی یک سایت حرفه ای:

امروز، میخواهیم از ویژگی های مهم یک سایت حرفه ای برایتان بگوییم. وقتی سایت دارای بهترین ها باشد، خیلی در جذب، بیشتر مخاطب تاثیر دارد.

حال،این ویژگی ها چیست؟

مرورگره های مهم

1. سازگاری با مرورگر:                        

 

یک از مواردی که حتماً باید تست شود، سازگار ی با مرورگر است. باید بررسی کنید که آیا سایت شما با همه ی مرورگر های مهم کار میکند یا خیر.

2. محتوا :

هرچه مطالب خوب و متنوع در سایت تان بیشتر باشد، بهتر است.به املای کلمات و حق کپی رایت توجه کنید. قبلا راجب محتوا و ویژگی هایش صحبت کردیم. می توانید برای اطلاع بیشتر از محتوا به سایتمان مراجعه کنید.

محتوای درست

3. لینک ها:

وقتی لینکی در سایت تان قرار می دهید، حتماً آن را بررسی کنید که آیا کار می کنند یا خیر. به نحوه عملکرد لینک ها توجه کنید. که آیا فوراً،  مخاطب متوجه لینک می شود؟ آنها باید برجسته تر از سایر مطالب باشند.

4. فونت ها و تصاویر:

فونت و تصویر

 

فرمت فونت ها باید سازگار باشند. ممکن است مشکلی در سایت ایجاد کنند و متن را خنده دار کند. فرمت در زیبا شدن مطالب خیلی موثر است.

یکی دیگر از این مواردی که باید درسایت خود رعایت کنید،سایز تصاویری است که استفاده میکنید. باید به درستی انتخاب شوند و همچنین تصویر را بهینه سازی کنید.

5. صفحه 404:

شاید بگویید که این صفحه چیز مهمی نیست، ولی نکته مهم این صفحه، در این است که باید طوری طراحی شود که مخاطب یا کاربران تان  به راحتی بتوانند به مسیر مناسب برگردند. آنها را به صفحه اصلی هدایت کنید و یا صفحه ای که می خواهند را به آنها پیشنهاد دهید.

صفحه 404

وفتی تمام این مسائل را رعایت کنید، شما یک سایت حرفه ای و عالی دارین.

امیدوارم این مطالب برایتان مفید باشد.

منتظر نظراتتان هستیم. 🙂

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

 

 

این مقالات هم مطالعه کنید

سوالی دارید؟ از ما بپرسید.

این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
این فیلد را پر کنید
فهرست